Rozkład Jazdy

Nasze trasy:

Linia DynówBrzozów

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

6 - kursuje w soboty

S - kursuje w dni nauki szkolnej

Dynów ul. Zamkowa

05:35A,6

06:30A,S

07:30A,6

09:55A,6

12:20A

14:10A,6

15:28A,S

Dynów ul. Karolówka PKP

05:38A,6

06:33A,S

07:33A,6

09:58A,6

12:23A

14:13A,6

15:31A,S

Dynów ul. Karolówka

05:41A,6

06:36A,S

07:36A,6

10:01A,6

12:26A

14:16A,6

15:34A,S

Nozdrzec Rzeki

05:43A,6

06:38A,S

07:38A,6

10:03A,6

12:28A

14:18A,6

15:36A,S

Nozdrzec U.G.

05:45A,6

06:40A,S

07:40A,6

10:05A,6

12:30A

14:20A,6

15:38A,S

Nozdrzec Wieś

05:47A,6

06:42A,S

07:42A,6

10:07A,6

12:32A

14:22A,6

15:40A,S

Wara Skrzyżowanie

05:49A,6

06:44A,S

07:44A,6

10:09A,6

12:34A

14:24A,6

15:42A,S

Wara Szkoła

05:52A,6

06:47A,S

07:47A,6

10:12A,6

12:37A

14:27A,6

15:45A,S

Wara Środek

05:54A,6

06:49A,S

07:49A,6

10:14A,6

12:39A

14:29A,6

15:47A,S

Wara Górna

05:56A,6

06:51A,S

07:51A,6

10:16A,6

12:41A

14:31A,6

15:49A,S

Izdebki Rzeki

05:59A,6

06:54A,S

07:54A,6

10:19A,6

12:44A

14:34A,6

15:52A,S

Izdebki Leśniczówka

06:01A,6

06:56A,S

07:56A,6

10:21A,6

12:46A

14:36A,6

15:54A,S

Izdebki Berskie

06:03A,6

06:58A,S

07:58A,6

10:23A,6

12:48A

14:38A,6

15:56A,S

Izdebki Szkoła

06:05A,6

07:00A,S

08:00AS6

10:25A,6

12:50A

14:40A,6

15:58A,S

Izdebki Lipa

06:07A,6

07:02A,S

08:02A,6

10:27A,6

12:52A

14:42A,6

16:00A,S

Izdebki Skrzyżowanie

06:09A,6

07:04A,S

08:04A,6

10:29A,6

12:54A

14:44A,6

16:02A,S

Izdebki Rudawiec

06:14A,6

07:09A,S

08:09A,6

10:34A,6

12:59A

14:49A,6

16:07A,S

Przysietnica Leśniczówka

06:16A,6

07:11A,S

08:11A,6

10:36A,6

13:01A

14:51A,6

16:09A,S

Przysietnica Szkoła

06:18A,6

07:13A,S

08:13A,6

10:38A,6

13:03A

14:53A,6

16:11A,S

Przysietnica GS

06:20A,6

07:15A,S

08:15A,6

10:40A,6

13:05A

14:55A,6

16:13A,S

Przysietnica Dół

06:22A,6

07:17A,S

08:17A,6

10:42A,6

13:07A

14:57A,6

16:15A,S

Brzozów Jakla Wielka

06:24A,6

07:19A,S

08:19A.6

10:44A,6

13:09A

14:59A,6

16:17A,S

Brzozów ul. Legionistów

06:26A,6

07:21A,S

08:21A,6

10:46A,6

13:11A

15:01A,6

16:19A,S

Brzozów Plac Grunwaldzki

06:29A,6

07:24A,S

08:24A,6

10:49A,6

13:14A

15:04A,6

16:22A,S

Linia BrzozówDynów

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

6 - kursuje w soboty

S - kursuje w dni nauki szkolnej

Brzozów Plac Grunwaldzki

06:35A,6

07:35A,S

10:50A,6

13:10A

14:10A,S

15:25A,6

16:25A,S

Brzozów ul. Legionistów

06:38A,6

07:38A.S

10:53A,6

13:13A

14:13A,S

15:28A,6

16:28A,S

Brzozów Jakla Wielka

06:40A,6

07:40A,S

10:55A,6

13:15A

14:15A,S

15:30A,6

16:30A,S

Przysietnica Dół

06:42A,6

07:42A,S

10:57A,6

13:17A

14:17A,S

15:32A,6

16:32A,S

Przysietnica GS

06:44A,6

07:44A,S

10:59A,6

13:19A

14:19A,S

15:34A,6

16:34A,S

Przysietnica Szkoła

06:46A,6

07:46A,S

11:01A,6

13:21A

14:21A,S

15:36A,6

16:36A,S

Przysietnica Leśniczówka

06:48A,6

07:48A,S

11:03A,6

13:23A

14:23A,S

15:38A,6

16:38A,S

Izdebki Rudawiec

06:50A,6

07:50A,S

11:05A,6

13:25A

14:25A,S

15:40A,6

16:40A,S

Izdebki Skrzyżowanie

06:55A,6

07:55A,S

11:10A,6

13:30A

14:30A,S

15:45A,6

16:45A,S

Izdebki Lipa

06:57A,6

07:57A,S

11:12A,6

13:32A

14:32A,S

15:47A,6

16:47A,S

Izdebki Szkoła

06:59A,6

07:59A,S

11:14A,6

13:34A

14:34A,S

15:49A,6

16:49A,S

Izdebki Berskie

07:02A,6

08:02A,S

11:16A,6

13:36A

14:36A,S

15:51A,6

16:51A,S

Izdebki Leśniczówka

07:04A,6

08:04A,S

11:18A,6

13:38A

14:38A,S

15:53A,6

16:53A,S

Izdebki Rzeki

07:06A,6

08:06A,S

11:20A,6

13:40A

14:40A,S

15:55A,6

16:55A,S

Wara Górna

07:09A,6

08:09A,S

11:23A,6

13:43A

14:43A,S

15:58A,6

16:58A,S

Wara Środek

07:11A,6

08:11A,S

11:25A,6

13:45A

14:45A,S

16:00A,6

17:00A,S

Wara Szkoła

07:13A,6

08:13A,S

11:27A,6

13:47A

14:47A,S

16:02A,6

17:02A,S

Wara Skrzyżowanie

07:16A,6

08:16A,S

11:30A,6

13:50A

14:50A,S

16:05A,6

17:05A,S

Nozdrzec Wieś

07:18A,6

08:18A,S

11:32A,6

13:52A

14:52A,S

16:07A,6

17:07A,S

Nozdrzec U.G.

07:20A,6

08:20A,S

11:34A,6

13:54A

14:54A,S

16:09A,6

17:09A,S

Nozdrzec Rzeki

07:22A,6

08:22A,S

11:36A,6

13:56A

14:56A,S

16:11A,6

17:11A,S

Dynów ul. Karolówka

07:24A,6

08:24A,S

11:38A,6

13:58A

14:58A,S

16:13A,6

17:13A,S

Dynów ul. Karolówka PKP

07:27A,6

08:27A,S

11:41A,6

14:01A

15:01A,S

16:16A,6

17:16A,S

Dynów Dworzec Autobusowy

07:30A,6

08:30A,S

11:44A,6

14:04A

15:04A,S

16:19A,6

17:19A,S

Linia RzeszówNozdrzec

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

6 - kursuje w soboty

7 – kursuje w niedziele

M1 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego, Kasprowicza

M2 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Powstańców Wa-wy, Batalionów Chłopskich, Okulickiego, Wyzwolenia

M2+K - w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Powstańców Wa-wy, Batalionów Chłopskich, Okulickiego, Wyzwolenia, Trembeckiego

Trembeckiego/Siemieńskiego

23:00A,M2+K

Okulickiego/Wyzwolenia

07:05A,M2

15:00A,M2

23:03A,M2+K

Okulickiego Osiedle

07:07A,M2

15:02A,M2

23:05A,M2+K

Batalionów Chłopskich MPDiM

07:10A,M2

15:05A,M2

23:08A,M2+K

Wincentego Pola. Politechnika

07:12A,M2

15:07A,M2

23:12A,M2+K

Powstańców Wa-wy Stadion

07:14A,M2

15:09A,M2

23:12A,M2+K

Dworzec Lokalny

06:15A,6,7,M1

09:10A,M1

10:10A,6,7,M1

12:05A,M1

12:55A,6,7,M1

14:20A,M1

15:40A,6,7,M1

17:15A,M1

19:15A,6,7,M1

Bardowskiego

06:17A,6,7,M1

09:12A,M1

10:12A,6,7,M1

12:07A,M1

12:57A,6,7,M1

14:22A,M1

15:42A,6,7,M1

17:17A,M1

19:17A,6,7,M1

Rejtana. Merkury Market

06:19A,6,7,M1

09:14A,M1

10:14A,6,7,M1

12:09A,M1

12:59A,6,7,M1

14:24A,M1

15:44A,6,7,M1

17:19A,M1

19:19A,6,7,M1

Rejtana. Millenium Hall

06:21A,6,7,M1

09:16A,M1

10:16A,6,7,M1

12:11A,M1

13:01A,6,7,M1

14:26A,M1

15:46A,6,7,M1

17:21A,M1

19:21A,6,7,M1

Sikorskiego/Powstańców Wa-wy

06:23A,6,7,M1

07:16A,M2

09:18A,M1

10:18A,6,7,M1

12:13A,M1

13:03A,6,7,M1

14:28A,M1

15:11A,M2

15:48A,6,7,M1

17:23A,M1

19:23A,6,7,M1

23:14A,M2+K

Sikorskiego/Strażacka

06:26A,6,7,M1

07:19A,M2

09:21A,M1

10:21A,6,7,M1

12:16A,M1

13:06A,6,7,M1

14:31A,M1

15:14A,M2

15:51A,6,7,M1

17:26A,M1

19:26A,6,7,M1

23:17A,M2+K

Sikorskiego/Rodzinna

06:28A,6,7,M1

07:21A,M2

09:23A,M1

10:23A,6,7,M1

12:18A,M1

13:08A,6,7,M1

14:33A,M1

15:16A,M2

15:53A,6,7,M1

17:28A,M1

19:28A,6,7,M1

23:19A,M2+K

Tyczyn POM

06:31A,6,7,M1

07:24A,M2

09:25A,M1

10:25A,6,7,M1

12:21A,M1

13:11A,6,7,M1

14:36A,M1

15:19A,M2

15:56A,6,7,M1

17:31A,M1

19:31A,6,7,M1

23:22A,M2+K

Tyczyn Ul. Armii Krajowej Skrzyż.

06:32A,6,7,M1

07:25A,M2

09:26A,M1

10:26A,6,7,M1

12:22A,M1

13:12A,6,7,M1

14:37A,M1

15:20A,M2

15:57A,6,7,M1

17:32A,M1

19:32A,6,7,M1

23:23A,M2+K

Kielnarowa II

06:36A,6,7,M1

07:29A,M2

09:30A,M1

10:30A,6,7,M1

12:26A,M1

13:16A,6,7,M1

14:41A,M1

15:24A,M2

16:01A,6,7,M1

17:36A,M1

19:36A,6,7,M1

23:27A,M2+K

Borek Stary Skrzyż.

06:39A,6,7,M1

07:32A,M2

09:33A,M1

10:33A,6,7,M1

12:29A,M1

13:19A,6,7,M1

14:44A,M1

15:27A,M2

16:04A,6,7,M1

17:39A,M1

19:39A,6,7,M1

23:30A,M2+K

Borek Stary Szkoła

06:41A,6,7,M1

07:34A,M2

09:35A,M1

10:35A,6,7,M1

12:31A,M1

13:21A,6,7,M1

14:46A,M1

15:29A,M2

16:06A,6,7,M1

17:41A,M1

19:41A,6,7,M1

23:32A,M2+K

Borek Stary Dół

06:43A,6,7,M1

07:36A,M2

09:37A,M1

10:37A,6,7,M1

12:33A,M1

13:23A,6,7,M1

14:48A,M1

15:31A,M2

16:08A,6,7,M1

17:43A,M1

19:43A,6,7,M1

23:34A,M2+K

Borek Nowy I

06:45A,6,7,M1

07:38A,M2

09:39A,M1

10:39A,6,7,M1

12:35A,M1

13:25A,6,7,M1

14:50A,M1

15:33A,M2

16:10A,6,7,M1

17:45A,M1

19:45A,6,7,M1

23:36A,M2+K

Brzezówka I

06:47A,6,7,M1

07:40A,M2

09:41A,M1

10:41A,6,7,M1

12:37A,M1

13:27A,6,7,M1

14:52A,M1

15:35A,M2

16:12A,6,7,M1

17:47A,M1

19:47A,6,7,M1

23:38A,M2+K

Brzezówka II

06:48A,6,7,M1

07:41A,M2

09:42A,M1

10:42A,6,7,M1

12:38A,M1

13:28A,6,7,M1

14:53A,M1

15:36A,M2

16:13A,6,7,M1

17:48A,M1

19:48A,6,7,M1

23:39A,M2+K

Hyżne UG

06:50A,6,7,M1

07:43A,M2

09:44A,M1

10:44A,6,7,M1

12:40A,M1

13:30A,6,7,M1

14:55A,M1

15:38A,M2

16:15A,6,7,M1

17:50A,M1

19:50A,6,7,M1

23:41A,M2+K

Hyżne GOK

06:52A,6,7,M1

07:45A,M2

09:46A,M1

10:46A,6,7,M1

12:42A,M1

13:32A,6,7,M1

14:57A,M1

15:40A,M2

16:17A,6,7,M1

17:52A,M1

19:52A,6,7,M1

23:43A,M2+K

Hyżne I

06:53A,6,7,M1

07:46A,M2

09:47A,M1

10:47A,6,7,M1

12:43A,M1

13:33A,6,7,M1

14:58A,M1

15:41A,M2

16:18A,6,7,M1

17:53A,M1

19:53A,6,7,M1

23:44A,M2+K

Hyżne II

06:54A,6,7,M1

07:47A,M2

09:48A,M1

10:48A,6,7,M1

12:44A,M1

13:34A,6,7,M1

14:59A,M1

15:42A,M2

16:19A,6,7,M1

17:54A,M1

19:54A,6,7,M1

23:45A,M2+K

Dylągówka Skrzyż.

06:56A,6,7,M1

07:49A,M2

09:50A,M1

10:50A,6,7,M1

12:46A,M1

13:36A,6,7,M1

15:01A,M1

15:44A,M2

16:21A,6,7,M1

17:56A,M1

19:56A,6,7,M1

23:47A,M2+K

Dylągówka Ośrodek Zdr.

06:57A,6,7,M1

07:50A,M2

09:51A,M1

10:51A,6,7,M1

12:47A,M1

13:37A,6,7,M1

15:02A,M1

15:45A,M2

16:22A,6,7,M1

17:57A,M1

19:57A,6,7,M1

23:48A,M2+K

Dylągówka Góra

06:58A,6,7,M1

07:51A,M2

09:52A,M1

10:52A,6,7,M1

12:48A,M1

13:38A,6,7,M1

15:03A,M1

15:46A,M2

16:23A,6,7,M1

17:58A,M1

19:58A,6,7,M1

23:49A,M2+K

Dylągówka Bazary

07:00A,6,7,M1

07:53A,M2

09:54A,M1

10:54A,6,7,M1

12:50A,M1

13:40A,6,7,M1

15:05A,M1

15:48A,M2

16:25A,6,7,M1

18:00A,M1

20:00A,6,7,M1

23:51A,M2+K

Szklary Klub

07:02A,6,7,M1

07:55A,M2

09:56A,M1

10:56A,6,7,M1

12:52A,M1

13:42A,6,7,M1

15:07A,M1

15:50A,M2

16:27A,6,7,M1

18:02A,M1

20:02A,6,7,M1

23:53A,M2+K

Szklary Środek

07:04A,6,7,M1

07:57A,M2

09:58A,M1

10:58A,6,7,M1

12:54A,M1

13:44A,6,7,M1

15:09A,M1

15:52A,M2

16:29A,6,7,M1

18:04A,M1

20:04A,6,7,M1

23:55A,M2+K

Szklary

07:05A,6,7,M1

07:58A,M2

09:59A,M1

10:59A,6,7,M1

12:55A,M1

13:45A,6,7,M1

15:10A,M1

15:53A,M2

16:30A,6,7,M1

18:05A,M1

20:05A,6,7,M1

23:56A,M2+K

Szklary Potok

07:07A,6,7,M1

08:00A,M2

10:01A,M1

11:01A,6,7,M1

12:57A,M1

13:47A,6,7,M1

15:12A,M1

15:55A,M2

16:32A,6,7,M1

18:07A,M1

20:07A,6,7,M1

23:58A,M2+K

Bachórz

07:10A,6,7,M1

08:03A,M2

10:04A,M1

11:04A,6,7,M1

13:00A,M1

13:50A,6,7,M1

15:15A,M1

15:58A,M2

16:35A,6,7,M1

18:10A,M1

20:10A,6,7,M1

00:01A,M2+K

Dynów Ul. Grunwaldzka Skrzyż.

07:11A,6,7,M1

08:04A,M2

10:05A,M1

11:05A,6,7,M1

13:01A,M1

13:51A,6,7,M1

15:16A,M1

15:59A,M2

16:36A,6,7,M1

18:11A,M1

20:11A,6,7,M1

00:02A,M2+K

Dynów Ul. Zamkowa

07:14A,6,7,M1

08:07A,M2

10:08A,M1

11:08A,6,7,M1

13:04A,M1

13:54A,6,7,M1

15:19A,M1

16:02A,M2

16:39A,6,7,M1

18:14A,M1

20:14A,6,7,M1

00:05A,M2+K

Dynów Ul. Karolówka PKP

07:17A,6,7,M1

08:10A,M2

10:11A,M1

11:11A,6,7,M1

13:07A,M1

13:57A,6,7,M1

15:22A,M1

16:05A,M2

16:42A,6,7,M1

18:17A,M1

20:17A,6,7,M1

00:08A,M2+K

Dynów Ul. Karolówka

07:18A,6,7,M1

08:11A,M2

10:12A,M1

11:12A,6,7,M1

13:08A,M1

13:58A,6,7,M1

15:23A,M1

16:06A,M2

16:43A,6,7,M1

18:18A,M1

20:18A,6,7,M1

00:09A,M2+K

Nozdrzec Rzeki

07:21A,6,7,M1

08:14A,M2

10:15A,M1

11:15A,6,7,M1

13:11A,M1

14:01A,6,7,M1

15:26A,M1

16:09A,M2

16:46A,6,7,M1

18:21A,M1

20:21A,6,7,M1

00:12A,M2+K

Nozdrzec UG

07:23A,6,7,M1

08:16A,M2

10:17A,M1

11:17A,6,7,M1

13:13A,M1

14:03A,6,7,M1

15:28A,M1

16:11A,M2

16:48A,6,7,M1

18:23A,M1

20:23A,6,7,M1

00:14A,M2+K

Nozdrzec Dom Ludowy

07:25A,6,7,M1

08:18A,M2

10:19A,M1

11:19A,6,7,M1

13:15A,M1

14:05A,6,7,M1

15:30A,M1

16:13A,M2

16:50A,6,7,M1

18:25A,M1

20:25A,6,7,M1

00:16A,M2+K

Linia NozdrzecRzeszów

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

6 - kursuje w soboty

7 – kursuje w niedziele

M1 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego, Kasprowicza

M2 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Powstańców Wa-wy, Batalionów Chłopskich, Okulickiego, Wyzwolenia

M2+K - w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Powstańców Wa-wy, Batalionów Chłopskich, Okulickiego, Wyzwolenia, Trembeckiego

Nozdrzec Dom Ludowy

04:55A,M2

05:15A,6,7,M1

06:15A,M1

07:30A,M1

08:30A,6,7,M1

10:50A,M1

11:25A,6,7,M1

13:15A,M2

14:15A,6,7,M1

17:20A,6,7,M1

21:15A,M2+K

Nozdrzec UG

04:57A,M2

05:17A,6,7,M1

06:17A,M1

07:32A,M1

08:32A,6,7,M1

10:52A,M1

11:27A,6,7,M1

13:17A,M2

14:17A,6,7,M1

17:22A,6,7,M1

21:17A,M2+K

Nozdrzec Rzeki

04:59A,M2

05:19A,6,7,M1

06:19A,M1

07:34A,M1

08:34A,6,7,M1

10:54A,M1

11:29A,6,7,M1

13:19A,M2

14:19A,6,7,M1

17:24A,6,7,M1

21:19A,M2+K

Dynów Ul. Karolówka

05:02A,M2

05:22A,6,7,M1

06:22A,M1

07:37A,M1

08:37A,6,7,M1

10:57A,M1

11:32A,6,7,M1

13:22A,M2

14:22A,6,7,M1

17:27A,6,7,M1

21:22A,M2+K

Dynów Ul. Karolówka PKP

05:03A,M2

05:23A,6,7,M1

06:23A,M1

07:38A,M1

08:38A,6,7,M1

10:58A,M1

11:33A,6,7,M1

13:23A,M2

14:23A,6,7,M1

17:28A,6,7,M1

21:23A,M2+K

Dynów Ul, Zamkowa

05:06A,M2

05:26A,6,7,M1

06:26A,M1

07:41A,M1

08:41A,6,7,M1

11:01A,M1

11:36A,6,7,M1

13:26A,M2

14:26A,6,7,M1

17:31A,6,7,M1

21:26A,M2+K

Dynów Ul. Grunwaldzka Skrzyż.

05:09A,M2

05:29A,6,7,M1

06:29A,M1

07:44A,M1

08:44A,6,7,M1

11:04A,M1

11:39A,6,7,M1

13:29A,M2

14:29A,6,7,M1

17:34A,6,7,M1

21:29A,M2+K

Bachórz

05:10A,M2

05:30A,6,7,M1

06:30A,M1

07:45A,M1

08:45A,6,7,M1

11:05A,M1

11:40A,6,7,M1

13:30A,M2

14:30A,6,7,M1

17:35A,6,7,M1

21:30A,M2+K

Szklary Potok

05:13A,M2

05:33A,6,7,M1

06:33A,M1

07:48A,M1

08:48A,6,7,M1

11:08A,M1

11:43A,6,7,M1

13:33A,M2

14:33A,6,7,M1

17:38A,6,7,M1

21:33A,M2+K

Szklary

05:15A,M2

05:35A,6,7,M1

06:35A,M1

07:50A,M1

08:50A,6,7,M1

11:10A,M1

11:45A,6,7,M1

13:35A,M2

14:35A,6,7,M1

17:40A,6,7,M1

21:35A,M2+K

Szklary Środek

05:16A,M2

05:36A,6,7,M1

06:36A,M1

07:51A,M1

08:51A,6,7,M1

11:11A,M1

11:46A,6,7,M1

13:36A,M2

14:36A,6,7,M1

17:41A,6,7,M1

21:36A,M2+K

Szklary Klub

05:18A,M2

05:38A,6,7,M1

06:38A,M1

07:53A,M1

08:53A,6,7,M1

11:13A,M1

11:48A,6,7,M1

13:38A,M2

14:38A,6,7,M1

17:43A,6,7,M1

21:38A,M2+K

Dylągówka Bazary

05:20A,M2

05:40A,6,7,M1

06:40A,M1

07:55A,M1

08:55A,6,7,M1

11:15A,M1

11:50A,6,7,M1

13:40A,M2

14:40A,6,7,M1

17:45A,6,7,M1

21:40A,M2+K

Dylągówka Góra

05:22A,M2

05:42A,6,7,M1

06:42A,M1

07:57A,M1

08:57A,6,7,M1

11:17A,M1

11:52A,6,7,M1

13:42A,M2

14:42A,6,7,M1

17:47A,6,7,M1

21:42A,M2+K

Dylągówka Ośrodek Zdr.

05:23A,M2

05:43A,6,7,M1

06:43A,M1

07:58A,M1

08:58A,6,7,M1

11:18A,M1

11:53A,6,7,M1

13:43A,M2

14:43A,6,7,M1

17:48A,6,7,M1

21:43A,M2+K

Dylągówka Skrzyżowanie

05:24A,M2

05:44A,6,7,M1

06:44A,M1

07:59A,M1

08:59A,6,7,M1

11:19A,M1

11:54A,6,7,M1

13:44A,M2

14:44A,6,7,M1

17:49A,6,7,M1

21:44A,M2+K

Hyżne II

05:26A,M2

05:46A,6,7,M1

06:46A,M1

08:01A,M1

09:01A,6,7,M1

11:21A,M1

11:56A,6,7,M1

13:46A,M2

14:46A,6,7,M1

17:51A,6,7,M1

21:46A,M2+K

Hyżne I

05:27A,M2

05:47A,6,7,M1

06:47A,M1

08:02A,M1

09:02A,6,7,M1

11:22A,M1

11:57A,6,7,M1

13:47A,M2

14:47A,6,7,M1

17:52A,6,7,M1

21:47A,M2+K

Hyżne GOK

05:28A,M2

05:48A,6,7,M1

06:48A,M1

08:03A,M1

09:03A,6,7,M1

11:23A,M1

11:58A,6,7,M1

13:48A,M2

14:48A,6,7,M1

17:53A,6,7,M1

21:48A,M2+K

Hyżne UG

05:30A,M2

05:50A,6,7,M1

06:50A,M1

08:05A,M1

09:05A,6,7,M1

11:25A,M1

12:00A,6,7,M1

13:50A,M2

14:50A,6,7,M1

17:55A,6,7,M1

21:50A,M2+K

Brzezówka II

05:32A,M2

05:52A,6,7,M1

06:52A,M1

08:07A,M1

09:07A,6,7,M1

11:27A,M1

12:02A,6,7,M1

13:52A,M2

14:52A,6,7,M1

17:57A,6,7,M1

21:52A,M2+K

Borek Nowy I

05:34A,M2

05:54A,6,7,M1

06:54A,M1

08:09A,M1

09:09A,6,7,M1

11:29A,M1

12:04A,6,7,M1

13:54A,M2

14:54A,6,7,M1

17:59A,6,7,M1

21:54A,M2+K

Borek Stary Dół

05:36A,M2

05:56A,6,7,M1

06:56A,M1

08:11A,M1

09:11A,6,7,M1

11:31A,M1

12:06A,6,7,M1

13:56A,M2

14:56A,6,7,M1

18:01A,6,7,M1

21:56A,M2+K

Borek Stary Szkoła

05:38A,M2

05:58A,6,7,M1

06:58A,M1

08:13A,M1

09:13A,6,7,M1

11:33A,M1

12:08A,6,7,M1

13:58A,M2

14:58A,6,7,M1

18:03A,6,7,M1

21:58A,M2+K

Borek Stary Skrzyż.

05:40A,M2

06:00A,6,7,M1

07:00A,M1

08:15A,M1

09:15A,6,7,M1

11:35A,M1

12:10A,6,7,M1

14:00A,M2

15:00A,6,7,M1

18:05A,6,7,M1

22:00A,M2+K

Kielnarowa II

05:43A,M2

06:03A,6,7,M1

07:03A,M1

08:18A,M1

09:18A,6,7,M1

11:38A,M1

12:13A,6,7,M1

14:03A,M2

15:03A,6,7,M1

18:08A,6,7,M1

22:03A,M2+K

Tyczyn Ul. Armii Krajowej Skrzyż.

05:47A,M2

06:07A,6,7,M1

07:07A,M1

08:22A,M1

09:22A,6,7,M1

11:42A,M1

12:17A,6,7,M1

14:07A,M2

15:07A,6,7,M1

18:12A,6,7,M1

22:07A,M2+K

Tyczyn POM

05:48A,M2

06:08A,6,7,M1

07:08A,M1

08:23A,M1

09:23A,6,7,M1

11:43A,M1

12:18A,6,7,M1

14:08A,M2

15:08A,6,7,M1

18:13A,6,7,M1

22:08A,M2+K

Rzeszów Sikorskiego/Rodzinna

05:51A,M2

06:11A,6,7,M1

07:11A,M1

08:26A,M1

09:26A,6,7,M1

11:46A,M1

12:21A,6,7,M1

14:11A,M2

15:11A,6,7,M1

18:16A,6,7,M1

22:12A,M2+K

Rzeszów Sikorskiego/Robotnicza

05:53A,M2

06:13A,6,7,M1

07:13A,M1

08:28A,M1

09:28A,6,7,M1

11:48A,M1

12:23A,6,7,M1

14:13A,M2

15:13A,6,7,M1

18:18A,6,7,M1

22:14A,M2+K

Rzeszów Powstańców Wa-Wy Tesco

05:56A,M2

14:16A,M2

22:17A,M2+K

Rzeszów Powstańców Wa-wy Schell

05:58A,M2

14:18A,M2

22:19A,M2+K

Rzeszów Batalionów Chłopskich Stacja Paliw

06:01A,M2

14:21A,M2

22:22A,M2+K

Rzeszów Okulickiego Centrum Handlowe

06:04A,M2

14:24A,M2

22:25A,M2+K

Rzeszów Wyzwolenia/Okulickiego

06:06A,M2

14:26A,M2

22:27A,M2+K

Rzeszów Rejtana/Armii Krajowej

06:16A,6,7,M1

07:16A,M1

08:31A,M1

09:31A,6,7,M1

11:51A,M1

12:26A,6,7,M1

15:16A,6,7,M1

18:21A,6,7,M1

Rzeszów Rejtana Uniwersytet

06:18A,6,7,M1

07:18A,M1

08:33A,M1

09:33A,6,7,M1

11:53A,M1

12:28A,6,7,M1

15:18A,6,7,M1

18:23A,6,7,M1

Rzeszów Rejtana/Lwowska

06:20A,6,7,M1

07:20A,M1

08:35A,M1

09:35A,6,7,M1

11:55A,M1

12:30A,6,7,M1

15:20A,6,7,M1

18:25A,6,7,M1

Rzeszów Bardowskiego

06:22A,6,7,M1

07:22A,M1

08:37A,M1

09:37A,6,7,M1

11:57A,M1

12:32A,6,7,M1

15:22A,6,7,M1

18:27A,6,7,M1

Rzeszów Dworzec Lokalny

06:24A,6,7,M1

07:24A,M1

08:39A,M1

09:39A,6,7,M1

11:59A,M1

12:34A,6,7,M1

15:24A,6,7,M1

18:29A,6,7,M1

Rzeszów Trembeckiego/Siemieńskiego

22:29A,M2+K

Linia RzeszówWólka Hyżneńska przez Borówki

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

M1 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego do Dworca I

Dworzec Lokalny

05:50A,M1

09:50A,M1

12:20A,M1

15:55A,M1

Bardowskiego

05:52A,M1

09:52A,M1

12:22A,M1

15:57A,M1

Rejtana Merkury Market

05:54A,M1

09:54A,M1

12:24A,M1

15:59A,M1

Rejtana Millenium Hall

05:55A,M1

09:55A,M1

12:25A,M1

16:00A,M1

Sikorskiego/Powstańców Wa-wy

05:58A,M1

09:58A,M1

12:28A,M1

16:03A,M1

Sikorskiego/Strażacka

06:01A,M1

10:01A,M1

12:31A,M1

16:06A,M1

Sikorskiego/Rodzinna

06:03A,M1

10:03A,M1

12:33A,M1

16:08A,M1

Tyczyn POM

06:06A,M1

10:06A,M1

12:36A,M1

16:11A,M1

Tyczyn Ul. Armii Krajowej Skrzyż.

06:07A,M1

10:07A,M1

12:37A,M1

16:12A,M1

Kielnarowa II

06:11A,M1

10:11A,M1

12:41A,M1

16:16A,M1

Kielnarowa Wólka

06:13A,M1

10:13A,M1

12:43A,M1

16:18A,M1

Kielnarowa Obszary

06:14A,M1

10:14A,M1

12:44A,M1

16:19A,M1

Kielnarowa Obszary Rondo

06:15A,M1

10:15A,M1

12:45A,M1

16:20A,M1

Chmielnik Spółdzielnia

06:17A,M1

10:17A,M1

12:47A,M1

16:22A,M1

Chmielnik Zespół Szkół

06:19A,M1

10:19A,M1

12:49A,M1

16:24A,M1

Chmielnik Młyn

06:20A,M1

10:20A,M1

12:50A,M1

16:25A,M1

Chmielnik k. budynku 118

06:22A,M1

10:22A,M1

12:52A,M1

16:27A,M1

Chmielnik Szkoła

06:23A,M1

10:23A,M1

12:53A,M1

16:28A,M1

Chmielnik Jarząbki

06:25A,M1

10:25A,M1

12:55A,M1

16:30A,M1

Borówki Skrzyżowanie

06:27A,M1

10:27A,M1

12:57A,M1

16:32A,M1

Boróki Remiza

06:29A,M1

10:29A,M1

12:59A,M1

16:34A,M1

Borówki Skrzyżowanie

06:31A,M1

10:31A,M1

13:01A,M1

16:36A,M1

Boróki Lasek

06:32A,M1

10:32A,M1

13:02A,M1

16:37A,M1

Hyżne Nowa Wieś

06:34A,M1

10:34A,M1

13:04A,M1

16:39A,M1

Hyżne Nowa Wieś Skrzyżowanie

06:37A,M1

10:37A,M1

13:07A,M1

16:42A,M1

Wólka Hyźneńska I

06:39A,M1

10:39A,M1

13:09A,M1

16:44A,M1

Wólka Hyźneńska Dom Strażaka

06:40A,M1

10:40A,M1

13:10A,M1

16:45A,M1

Linia Wólka HyżneńskaRzeszów przez Borówki

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

M1 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego do Dworca I

Wólka Hyźneńska Dom Strażaka

06:45A,M1

08:45A,M1

10:40A,M1

15:05A,M1

Wólka Hyźneńska I

06:47A,M1

08:47A,M1

10:42A,M1

15:07A,M1

Hyżne Nowa Wieś Skrzyżowanie

06:50A,M1

08:50A,M1

10:45A,M1

15:10A,M1

Hyżne Nowa Wieś

06:52A,M1

08:52A,M1

10:47A,M1

15:12A,M1

Boróki Lasek

06:53A,M1

08:53A,M1

10:48A,M1

15:13A,M1

Borówki Skrzyżowanie

06:54A,M1

08:54A,M1

10:49A,M1

15:14A,M1

Boróki Remiza

06:56A,M1

08:56A,M1

10:51A,M1

15:16A,M1

Borówki Skrzyżowanie

06:58A,M1

08:58A,M1

10:53A,M1

15:18A,M1

Chmielnik Jarząbki

07:00A,M1

09:00A,M1

10:55A,M1

15:20A,M1

Chmielnik Szkoła

07:02A,M1

09:02A,M1

10:57A,M1

15:22A,M1

Chmielnik k. budynku 118

07:03A,M1

09:03A,M1

10:58A,M1

15:23A,M1

Chmielnik Młyn

07:05A,M1

09:05A,M1

11:00A,M1

15:25A,M1

Chmielnik Urząd Gminy

07:06A,M1

09:06A,M1

11:01A,M1

15:26A,M1

Chmielnik Spółdzielnia

07:07A,M1

09:07A,M1

11:02A,M1

15:27A,M1

Kielnarowa Obszary Rondo

07:09A,M1

09:09A,M1

11:04A,M1

15:29A,M1

Kielnarowa Obszary

07:11A,M1

09:11A,M1

11:06A,M1

15:31A,M1

Kielnarowa Wólka

07:12A,M1

09:12A,M1

11:07A,M1

15:32A,M1

Kielnarowa II

07:14A,M1

09:14A,M1

11:09A,M1

15:34A,M1

Tyczyn Ul. Armii Krajowej Skrzyż.

07:17A,M1

09:17A,M1

11:12A,M1

15:37A,M1

Tyczyn POM

07:20A,M1

09:20A,M1

11:15A,M1

15:40A,M1

Sikorskiego/Rodzinna

07:21A,M1

09:21A,M1

11:16A,M1

15:41A,M1

Sikorskiego/Robotnicza

07:24A,M1

09:24A,M1

11:19A,M1

15:44A,M1

Rejtana/Armii Krajowej

07:26A,M1

09:26A,M1

11:21A,M1

15:46A,M1

Rejtana Uniwersytet

07:29A,M1

09:29A,M1

11:24A,M1

15:49A,M1

Rejtana/Lwowska

07:31A,M1

09:31A,M1

11:26A,M1

15:51A,M1

Bardowskiego

07:33A,M1

09:33A,M1

11:28A,M1

15:53A,M1

Dworzec Lokalny

07:35A,M1

09:35A,M1

11:30A,M1

15:55A,M1

Linia RzeszówWólka Hyżneńska przez Hyżne

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

6 - kursuje w soboty

7 – kursuje w niedziele

L - kurs przez Szpital Lwowska

# - od 01.04 do 30. 09 nie kursuje w niedziele do ul. Trembeckiego

& - od 01.10 do 31.03 kurs do Dworca Lokalnego

M1 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego, Dworzec Lokalny

M3 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego, Siemieńskiego, Trembeckiego

Rzeszów Trembeckiego/Siemieńskiego

07:00A,6,7,#,&,M3,L

15:00A,M3

Rzeszów Siemieńskiego US

07:01A,6,7,#,&,M3,L

15:01A,M3

Rzeszów Dworzec Lokalny

07:00A,6,7,#,&,M3,L

07:40A,M1

09:00A,6,M1

11:05A,6,7,M1

14:15A,6,7,M1

18:10A,6,M1

20:15A,M1

21:15A,M1

22:10A,6,M1

Rzeszów Bardowskiego

07:03A,6,7,#,&,M3,L

07:42A,M1

09:02A,6,M1

11:07A,6,7,M1

14:17A,6,7,M1

15:03A,M3

18:12A,6,M1

20:17A,M1

21:17A,M1

22:12A,6,M1

Rzeszów Armii Krajowej Szpital

07:06A,6,7,#,&,M3,L

Rzeszów Rejtana Merkury Market

07:09A,6,7,#,&,M3,L

07:44A,M1

09:04A,6,M1

11:09A,6,7,M1

14:19A,6,7,M1

15:05A,M3

18:14A,6,M1

20:19A,M1

21:19A,M1

22:14A,6,M1

Rzeszów Rejtana Millenium Hall

07:10A,6,7,#,&,M3,L

07:45A,M1

09:05A,6,M1

11:10A,6,7,M1

14:20A,6,7,M1

15:06A,M3

18:15A,6,M1

20:20A,M1

21:20A,M1

22:15A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Powstańców Wa-wy

07:12A,6,7,#,&,M3,L

07:47A,M1

09:07A,6,M1

11:12A,6,7,M1

14:22A,6,7,M1

15:08A,M3

18:17A,6,M1

20:22A,M1

21:22A,M1

22:17A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Strażacka

07:15A,6,7,#,&,M3,L

07:50A,M1

09:10A,6,M1

11:15A,6,7,M1

14:25A,6,7,M1

15:11A,M3

18:20A,6,M1

20:25A,M1

21:25A,M1

22:20A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Rodzinna

07:17A,6,7,#,&,M3,L

07:52A,M1

09:12A,6,M1

11:17A,6,7,M1

14:27A,6,7,M1

15:13A,M3

18:22A,6,M1

20:27A,M1

21:27A,M1

22:22A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Kar. K. Wojtyły

07:19A,6,7,#,&,M3,L

07:54A,M1

09:14A,6,M1

11:20A,6,7,M1

14:30A,6,7,M1

15:15A,M3

18:24A,6,M1

20:29A,M1

21:29A,M1

22:24A,6,M1

Tyczyn POM

07:20A,6,7,#,&,M3,L

07:55A,M1

09:15A,6,M1

11:21A,6,7,M1

14:31A,6,7,M1

15:16A,M3

18:25A,6,M1

20:30A,M1

21:30A,M1

22:25A,6,M1

Tyczyn Ul. Armii Krajowej Skrzyż.

07:21A,6,7,#,&,M3,L

07:56A,M1

09:16A,6,M1

11:22A,6,7,M1

14:32A,6,7,M1

15:17A,M3

18:26A,6,M1

20:31A,M1

21:31A,M1

22:26A,6,M1

Tyczyn ul. Kościuszki, Most

07:23A,6,7,#,&,M3,L

07:58A,M1

09:18A,6,M1

11:24A,6,7,M1

14:34A,6,7,M1

15:19A,M3

18:28A,6,M1

20:33A,M1

21:33A,M1

22:28A,6,M1

Kielnarowa I

07:24A,6,7,#,&,M3,L

07:59A,M1

09:19A,6,M1

11:25A,6,7,M1

14:35A,6,7,M1

15:20A,M3

18:29A,6,M1

20:34A,M1

21:34A,M1

22:29A,6,M1

Kielnarowa II

07:26A,6,7,#,&,M3,L

08:01A,M1

09:21A,6,M1

11:27A,6,7,M1

14:37A,6,7,M1

15:22A,M3

18:31A,6,M1

20:36A,M1

21:36A,M1

22:31A,6,M1

Borek Stary Skrzyż.

07:29A,6,7,#,&,M3,L

08:04A,M1

09:24A,6,M1

11:29A,6,7,M1

14:39A,6,7,M1

15:25A,M3

18:34A,6,M1

20:38A,M1

21:38A,M1

22:34A,6,M1

Borek Stary Szkoła

07:31A,6,7,#,&,M3,L

08:06A,M1

09:26A,6,M1

11:31A,6,7,M1

14:41A,6,7,M1

15:27A,M3

18:36A,6,M1

20:40A,M1

21:40A,M1

22:36A,6,M1

Borek Stary Dół

07:33A,6,7,#,&,M3,L

08:08A,M1

09:28A,6,M1

11:33A,6,7,M1

14:43A,6,7,M1

15:29A,M3

18:38A,6,M1

20:42A,M1

21:42A,M1

22:38A,6,M1

Borek Nowy I

07:36A,6,7,#,&,M3,L

08:11A,M1

09:31A,6,M1

11:35A,6,7,M1

14:45A,6,7,M1

15:32A,M3

18:41A,6,M1

20:44A,M1

21:44A,M1

22:41A,6,M1

Brzezówka I

07:38A,6,7,#,&,M3,L

08:13A,M1

09:33A,6,M1

11:37A,6,7,M1

14:47A,6,7,M1

15:34A,M3

18:43A,6,M1

20:46A,M1

21:46A,M1

22:43A,6,M1

Brzezówka II

07:39A,6,7,#,&,M3,L

08:14A,M1

09:34A,6,M1

11:38A,6,7,M1

14:48A,6,7,M1

15:35A,M3

18:44A,6,M1

20:47A,M1

21:47A,M1

22:44A,6,M1

Hyżne UG

07:42A,6,7,#,&,M3,L

08:17A,M1

09:37A,6,M1

11:40A,6,7,M1

14:50A,6,7,M1

15:38A,M3

18:47A,6,M1

20:49A,M1

21:49A,M1

22:47A,6,M1

Hyżne GOK

07:44A,6,7,#,&,M3,L

08:19A,M1

09:39A,6,M1

11:41A,6,7,M1

14:51A,6,7,M1

15:40A,M3

18:49A,6,M1

20:52A,M1

21:52A,M1

22:49A,6,M1

Hyżne I

07:45A,6,7,#,&,M3,L

08:20A,M1

09:40A,6,M1

11:42A,6,7,M1

14:52A,6,7,M1

15:41A,M3

18:50A,6,M1

20:53A,M1

21:53A,M1

22:50A,6,M1

Hyżne II

07:46A,6,7,#,&,M3,L

08:21A,M1

09:41A,6,M1

11:43A,6,7,M1

14:53A,6,7,M1

15:42A,M3

18:51A,6,M1

20:54A,M1

21:54A,M1

22:51A,6,M1

Dylągówka Skrzyż.

07:48A,6,7,#,&,M3,L

08:23A,M1

09:43A,6,M1

11:45A,6,7,M1

14:55A,6,7,M1

15:44A,M3

18:53A,6,M1

20:56A,M1

21:56A,M1

22:53A,6,M1

Wólka Hyżneńska

07:51A,6,7,#,&,M3,L

08:26A,M1

09:46A,6,M1

11:47A,6,7,M1

14:57A,6,7,M1

15:47A,M3

18:56A,6,M1

20:58A,M1

21:58A,M1

22:56A,6,M1

Wólka Hyżneńska I

07:52A,6,7,#,&,M3,L

08:27A,M1

09:47A,6,M1

11:48A,6,7,M1

14:58A,6,7,M1

15:48A,M3

18:57A,6,M1

20:59A,M1

21:59A,M1

22:57A,6,M1

Wólka Hyżneńska Dom Strażaka

07:54A,6,7,#,&,M3,L

08:29A,M1

09:49A,6,M1

11:50A,6,7,M1

15:00A,6,7,M1

15:50A,M3

18:59A,6,M1

21:01A,M1

22:01A,M1

22:59A,6,M1

Linia Wólka HyżneńskawRzeszów przez Hyżne

Pobierz/Wydrukuj Rozkład jazdy

Legenda:

A - kursuje od poniedziałku do piątku

6 - kursuje w soboty

7 – kursuje w niedziele

# - od 01.04 do 30. 09 nie kursuje w niedziele do ul. Trembeckiego

& - od 01.10 do 31.03 kurs do Dworca Lokalnego

M1 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego, Dworzec Lokalny

M3 – w Rzeszowie kursuje przez ul: Sikorskiego, Rejtana, Bardowskiego, Siemieńskiego, Trembeckiego

Wólka Hyżneńska Dom Strażaka

04:50A,M1

05:30A,6,7,#,&,M3

08:05A,6,7,M1

10:05A,6,M1

12:15A,6,7,M1

13:20A,M3

17:00A,6,M1

19:15A,M1

21:10A,6,M1

Wólka Hyżneńska I

04:52A,M1

05:32A,6,7,#,&,M3

08:07A,6,7,M1

10:07A,6,M1

12:17A,6,7,M1

13:22A,M3

17:02A,6,M1

19:17A,M1

21:12A,6,M1

Wólka Hyżneńska

04:53A,M1

05:33A,6,7,#,&,M3

08:08A,6,7,M1

10:08A,6,M1

12:18A,6,7,M1

13:23A,M3

17:03A,6,M1

19:18A,M1

21:13A,6,M1

Dylągówka Skrzyżowanie

04:55A,M1

05:35A,6,7,#,&,M3

08:10A,6,7,M1

10:10A,6,M1

12:20A,6,7,M1

13:25A,M3

17:05A,6,M1

19:20A,M1

21:15A,6,M1

Hyżne II

04:57A,M1

05:37A,6,7,#,&,M3

08:12A,6,7,M1

10:12A,6,M1

12:22A,6,7,M1

13:27A,M3

17:07A,6,M1

19:22A,M1

21:17A,6,M1

Hyżne I

04:58A,M1

05:38A,6,7,#,&,M3

08:13A,6,7,M1

10:13A,6,M1

12:23A,6,7,M1

13:28A,M3

17:08A,6,M1

19:23A,M1

21:18A,6,M1

Hyżne GOK

04:59A,M1

05:39A,6,7,#,&,M3

08:14A,6,7,M1

10:14A,6,M1

12:24A,6,7,M1

13:29A,M3

17:09A,6,M1

19:24A,M1

21:19A,6,M1

Hyżne UG

05:01A,M1

05:41A,6,7,#,&,M3

08:16A,6,7,M1

10:16A,6,M1

12:26A,6,7,M1

13:31A,M3

17:11A,6,M1

19:26A,M1

21:21A,6,M1

Brzezówka II

05:04A,M1

05:44A,6,7,#,&,M3

08:18A,6,7,M1

10:18A,6,M1

12:28A,6,7,M1

13:33A,M3

17:14A,6,M1

19:28A,M1

21:23A,6,M1

Borek Nowy I

05:07A,M1

05:47A,6,7,#,&,M3

08:20A,6,7,M1

10:20A,6,M1

12:30A,6,7,M1

13:35A,M3

17:15A,6,M1

19:30A,M1

21:25A,6,M1

Borek Stary Dół

05:10A,M1

05:50A,6,7,#,&,M3

08:22A,6,7,M1

10:22A,6,M1

12:32A,6,7,M1

13:37A,M3

17:17A,6,M1

19:32A,M1

21:27A,6,M1

Borek Stary Szkoła

05:12A,M1

05:52A,6,7,#,&,M3

08:24A,6,7,M1

10:23A,6,M1

12:33A,6,7,M1

13:38A,M3

17:18A,6,M1

19:33A,M1

21:29A,6,M1

Borek Stary Skrzyż.

05:14A,M1

05:54A,6,7,#,&,M3

08:26A,6,7,M1

10:25A,6,M1

12:35A,6,7,M1

13:40A,M3

17:20A,6,M1

19:35A,M1

21:31A,6,M1

Kielnarowa II

05:17A,M1

05:57A,6,7,#,&,M3

08:28A,6,7,M1

10:27A,6,M1

12:37A,6,7,M1

13:42A,M3

17:22A,6,M1

19:37A,M1

21:33A,6,M1

Kielnarowa I

05:19A,M1

05:59A,6,7,#,&,M3

08:30A,6,7,M1

10:29A,6,M1

12:39A,6,7,M1

13:44A,M3

17:24A,6,M1

19:39A,M1

21:35A,6,M1

Tyczyn ul. Kościuszki, Most

05:20A,M1

06:00A,6,7,#,&,M3

08:31A,6,7,M1

10:30A,6,M1

12:40A,6,7,M1

13:45A,M3

17:25A,6,M1

19:40A,M1

21:36A,6,M1

Tyczyn Ul. Armii Krajowej Skrzyż.

05:22A,M1

06:02A,6,7,#,&,M3

08:33A,6,7,M1

10:31A,6,M1

12:41A,6,7,M1

13:46A,M3

17:26A,6,M1

19:41A,M1

21:38A,6,M1

Tyczyn POM

05:23A,M1

06:03A,6,7,#,&,M3

08:34A,6,7,M1

10:33A,6,M1

12:43A,6,7,M1

13:48A,M3

17:28A,6,M1

19:43A,M1

21:39A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Ruczajowa

05:24A,M1

06:04A,6,7,#,&,M3

08:35A,6,7,M1

10:34A,6,M1

12:44A,6,7,M1

13:49A,M3

17:29A,6,M1

19:44A,M1

21:40A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Rodzinna

05:26A,M1

06:06A,6,7,#,&,M3

08:37A,6,7,M1

10:35A,6,M1

12:45A,6,7,M1

13:50A,M3

17:30A,6,M1

19:45A,M1

21:42A,6,M1

Rzeszów Sikorskiego/Robotnicza

05:28A,M1

06:08A,6,7,#,&,M3

08:39A,6,7,M1

10:37A,6,M1

12:47A,6,7,M1

13:52A,M3

17:32A,6,M1

19:47A,M1

21:44A,6,M1

Rzeszów Rejtana/Armii Krajowej

05:31A,M1

06:11A,6,7,#,&,M3

08:42A,6,7,M1

10:40A,6,M1

12:50A,6,7,M1

13:55A,M3

17:35A,6,M1

19:50A,M1

21:47A,6,M1

Rzeszów Rejtana Uniwersytet

05:33A,M1

06:13A,6,7,#,&,M3

08:44A,6,7,M1

10:42A,6,M1

12:52A,6,7,M1

13:57A,M3

17:37A,6,M1

19:52A,M1

21:49A,6,M1

Rzeszów Rejtana/Lwowska

05:34A,M1

06:14A,6,7,#,&,M3

08:45A,6,7,M1

10:44A,6,M1

12:54A,6,7,M1

13:59A,M3

17:39A,6,M1

19:54A,M1

21:50A,6,M1

Rzeszów Armii Krajowej Szpital

06:17A,6,7,#,&,M3

Rzeszów Bardowskiego

05:36A,M1

06:20A,6,7,#,&,M3

08:48A,6,7,M1

10:47A,6,M1

12:57A,6,7,M1

14:02A,M3

17:42A,6,M1

19:57A,M1

21:52A,6,M1

Rzeszów Dworzec Lokalny

05:39A,M1

06:22A,6,7,#,&,M3

08:50A,6,7,M1

10:50A,6,M1

13:00A,6,7,M1

17:45A,6,M1

20:00A,M1

21:55A,6,M1

Rzeszów Siemieńskiego US

06:24A,6,7,#,&,M3

14:04A,M3

Rzeszów Trembeckiego/Siemieńskiego

06:25A,6,7,#,&,M3

14:05A,M3